Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

До органів управління розвідкою та військових частин прибули випускники вищих військових навчальних закладів 2014 року

22 червня 2014 року
Уперше за роки незалежності України випуск офіцерів відбувся в умовах неоголошеної війни
До органів управління розвідкою та військових частин прибули випускники вищих військових навчальних закладів 2014 року

Протягом останнього тижня відбулися випуски слухачів та курсантів вищих військових навчальних закладів України.

Участь у святкових заходах взяли представники керівництва Збройних Сил України, різних гілок влади та духовенства, рідні та близькі військовослужбовців.

Завітавши на випуск слухачів оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко звернувся до присутніх та, зокрема, зазначив:

“Весь світ зараз дивиться на нас, і наше завдання – продемонструвати, що і в такій війні ми здатні здолати ворога, і в такій війні ми здатні принести мир на українську землю. І в результаті, я впевнений, що ми отримаємо нову, надзвичайно відмобілізовану та згуртовану армію із досвідом не лише військових дій, а й із досвідом переконливих перемог. І це буде приклад для країн – що робити, коли зустрічаємося з агресією.

Я вірю у вас, дорогі генерали, офіцери, дорогі випускники! І я, і весь Український народ покладаємо на вас надію. І я впевнений, я знаю, ми будемо пишатися вами! Слава Україні!”.