Повідомлення

До органів управління розвідкою та військових частин прибули випускники вищих військових навчальних закладів 2014 року

22 червня 2014 року
Уперше за роки незалежності України випуск офіцерів відбувся в умовах неоголошеної війни

Протягом останнього тижня відбулися випуски слухачів та курсантів вищих військових навчальних закладів України.

Участь у святкових заходах взяли представники керівництва Збройних Сил України, різних гілок влади та духовенства, рідні та близькі військовослужбовців.

Завітавши на випуск слухачів оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко звернувся до присутніх та, зокрема, зазначив:

“Весь світ зараз дивиться на нас, і наше завдання – продемонструвати, що і в такій війні ми здатні здолати ворога, і в такій війні ми здатні принести мир на українську землю. І в результаті, я впевнений, що ми отримаємо нову, надзвичайно відмобілізовану та згуртовану армію із досвідом не лише військових дій, а й із досвідом переконливих перемог. І це буде приклад для країн – що робити, коли зустрічаємося з агресією.

Я вірю у вас, дорогі генерали, офіцери, дорогі випускники! І я, і весь Український народ покладаємо на вас надію. І я впевнений, я знаю, ми будемо пишатися вами! Слава Україні!”.