Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

До Дня Соборності України у ГУР МО України було проведено інформування особового складу

15 січня 2015 року 

На виконання Указу Президента України від 22 грудня 2014 року № 948/2014 “Про відзначення у 2015 році Дня Соборності України” напередодні річниці видатної для кожного українця історичної події у ГУР МО України було проведено інформування на тему: “В єдності – сила народу, Боже, нам єдності дай”.

До Дня Соборності України у ГУР МО України було проведено інформування особового складу

Для проведення заходу був запрошений співробітник Українського інституту національної пам’яті, кандидат історичних наук Сергій Громенко.

Розпочалося інформування із вшанування співробітниками ГУР МО України пам’яті мирних мешканців, загиблих від рук терористів 13 січня ц. р. поблизу населеного пункту Волноваха.

У своїй розповіді Сергій Громенко акцентував увагу на фактах, що передували злуці, та подіях, які відбулися вже після об’єднання ЗУНР та УНР. Уміло поєднуючи розповідь про історичні події з оцінками розвитку сучасної ситуації в Україні, Сергій Вікторович наголосив, що необхідно врахувати помилки минулого, щоб не допустити їх у майбутньому.

Присутні з великою цікавістю прослухали розповідь талановитого вченого, який, у свою чергу, наприкінці заходу із задоволенням відповів на запитання вдячної аудиторії.