Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

До акцій з надання допомоги частинам та підрозділам розвідки ЗС України масово долучаються громадяни інших країн, зокрема Російської Федерації

4 липня 2014 року
Днями до однієї з військових частин спеціального призначення ЗС України, що виконує завдання в зоні АТО, надійшов матеріально-технічний вантаж від волонтерів

Неоголошена війна, розв’язана путінським режимом проти України, спричиняє непередбачені агресором наслідки. Так, загроза вторгнення непрошених “визволителів”, масовий терор і звірства кремлівських загарбників та бандитських зграй замість очікуваних політичними авантюристами паніки й страху викликали неабиякий спротив, сприяли зміцненню бойового духу особового складу Збройних Сил України, а також потужній консолідації нашого суспільства. Крім того, вперше за роки незалежності українці оцінили дійсний стан вітчизняних Збройних Сил.

В таких умовах розпочалося всенародне “переозброєння, доукомплектування та переодягання” армії. До цієї шляхетної справи вже долучилися Українська православна церква Київського патріархату, громадські активісти та патріотичні засоби масової інформації.

До акцій з надання допомоги частинам та підрозділам розвідки ЗС України масово долучаються громадяни інших країн, зокрема Російської Федерації

Поза увагою громадськості не залишаються й частини та підрозділи розвідки. Так, днями до військової частини спеціального призначення, яка виконує завдання в зоні АТО, активісти доставили матеріально-технічний вантаж, зокрема комплекти зв’язку, технічні засоби розвідки, спеціальні медичні препарати та обладнання, засоби захисту, а також спорядження.

Загальна вартість переданого вантажу становить понад півмільйона гривень. При цьому значну частину коштів для українських розвідників свідомо та цілеспрямовано зібрали росіяни, які проживають на території Російської Федерації.

На тлі масового войовничого психозу та політичної зазомбованості великої частини російського населення такі вчинки можуть свідчити про те, що “в стране рабов, стране господ” є порядні люди, які здатні кинути виклик сьогоднішнім керманичам Росії та наблизити повернення своєї країни до цивілізованого шляху розвитку.