Повідомлення

Для військовослужбовців надають безкоштовні юридичні консультації

26 грудня 2015 року
Про це з посиланням на прес-службу Генерального штабу ЗС України повідомляє газета “Народна Армія”
Для військовослужбовців надають безкоштовні юридичні консультації

У кожному військовому гарнізоні функціонують військово-юридичні консультації. Таким чином, реалізація прав військовослужбовців, ветеранів військової служби, членів їхніх сімей та працівників Збройних Сил України на отримання безоплатної консультації з правових питань набула практичних обрисів.

Основними завданнями цих військово-юридичних консультацій є роз’яснення існуючої практики застосування законодавства України та надання безоплатних консультацій.

Кожен, хто має питання юридичного характеру, пов’язані з військовою службою, тепер має змогу отримати вичерпні відповіді з перших рук та без зайвої тяганини. У Києві така консультація функціонує у приміщенні Центрального будинку офіцерів. Представники юридичної служби Генерального штабу Збройних Сил України працюють там щочетверга з 15 до 17 години.

За інформацією відділу юридичної служби Генерального штабу ЗС України, переважна більшість питань, з якими доводиться стикатися, це отримання статусу учасника бойових дій, особливості проходження військової служби в особливий період та порядок звільнення з лав Збройних Сил України в особливий період.