Повідомлення

Чергові докази участі кадрових російських військовослужбовців регулярних ЗС РФ у бойових діях на сході України

 
Чергові докази участі кадрових російських військовослужбовців  регулярних ЗС РФ у бойових діях на сході України

Головне управління розвідки Міністерства оборони України продовжує цілеспрямовано збирати факти щодо кадрових військовослужбовців ЗС РФ, які, приховуючи свої особисті дані, беруть участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях сходу України для подальшої передачі доказової бази таких воєнних злочинів визначеним порядком до Міжнародного кримінального суду. Інформація щодо російських військовослужбовців, які підозрюються у скоєнні воєнних злочинів на території України, регулярно передається українською стороною країнам-членам ЄС та НАТО, у т.ч. з метою розширення “санкційного” списку.

Встановлено, в червні ц.р. за приховування факту дезертирства та спробу оформити звільнення двох дезертирів попередньою датою, отримали дисциплінарні стягнення кадрові офіцери ЗС РФ із складу управління 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 армійського корпусу (Луганськ) Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного військового округу (Ростов-на-Дону) ЗС РФ:

Чергові докази участі кадрових російських військовослужбовців  регулярних ЗС РФ у бойових діях на сході Україниначальник відділення кадрів 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 АК майор ЗС РФ ЄФРЕМОВ Олексій Володимирович (ЕФРЕМОВ Алексей Владимирович), 18.11.1984 р.н., (народився у м.Оленегорськ Мурманської обл. РФ, закінчив Ярославльський військовий фінансово-економічний інститут);


Чергові докази участі кадрових російських військовослужбовців  регулярних ЗС РФ у бойових діях на сході Україниначальник служби військ та безпеки військової служби 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) підполковник ЗС РФ СПІРІДОНОВ Євген Володимирович (СПИРИДОНОВ Евгений Владимирович), 02.01.1981 р.н., (народився у м.Санкт-Петербург, закінчив Філіал військового університету ППО (Санкт-Петербург).


Нагадуємо про неминучість покарання за воєнні злочини, що не мають строків давності, та відповідальність за які передбачена нормами міжнародного і національного кримінального права.