Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Агресор уже півтора місяця отримує снаряди з північної кореї, ― Кирило Буданов

14 вересня 2023 року

Агресор уже півтора місяця отримує снаряди з північної кореї, ― Кирило БудановДержава-агресор росія уже півтора місяця отримує снаряди від північної кореї. 

Про це повідомив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов у коментарі виданню NV щодо зустрічі у росії двох диктаторів ― кім чен ина та владіміра путіна.

“Коли кажуть, що зараз путін відпише чи підпише — це все фальш, бо ще півтора місяця тому все було узгоджено і почалося відвантаження [снарядів] з північної кореї”, — пояснив Кирило Буданов.

За його словами, кндр постачає в рф 122-мм та 152-мм боєприпаси до радянських гармат, ракети до РСЗВ “Град” та певну кількість танкових снарядів.

Кирило Буданов зазначив, що північна корея здатна виготовляти снаряди у значних обсягах, оскільки на відміну від росії режим у пхеньяні зберіг об’єкти для серійного виробництва озброєнь.

За даними Воєнної розвідки України, російські підприємства впк задовольняють планові потреби окупаційної армії у снарядах лише на 3-7%.

На думку Кирила Буданова, поставки північнокорейських озброєнь можуть трохи вгамувати снарядний голод окупантів.

Начальник ГУР МО України додав, що кремль прагне отримати від північної кореї мільйонні партії боєприпасів.

“Це таке замовлення. А скільки корейці зможуть передати швидко — питання», — підсумував Кирило Буданов.