Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Зимово-весняний наступ рф провалила та перейшла до оборони

18 квітня 2023 року

Зимово-весняний наступ рф провалила та перейшла до оборониЗимово-весняний наступ росіян офіційно провалився 31 березня 2023 року, вони перейшли до оборони. Про це начальник ГУР МО України генерал-майор Кирило Буданов заявив в інтерв’ю NV.

“31 березня 2023 року провалилася чергова спроба російського наступу, так званого зимово-весняного. Вони мали вийти на адмінкордони Донецької та Луганської області. Знову ж таки, це навіть не п’ята спроба, що провалилася. Наступального потенціалу щодо стратегічної наступальної операції у Росії станом на даний момент немає. І найближчим часом не буде”, – зазначив керівник воєнної розвідки України.

Крім того, генерал-майор Кирило Буданов повідомив, що росія перейшла до стратегічної оборонної операції, її завдання – утримати захоплені території, зірвавши український наступ щодо їхнього звільнення.

“Винятком є два райони. Перший – спроба захопити Бахмут. Треба також відверто сказати, що Бахмут вони майже завойовують, згідно з їхніми ж особистими заявами, з червня 2022 року. Незабаром буде календарний рік. Там ситуація складна, але все ж таки Бахмут як стояв, так і стоїть. Друге – це спроба здійснити півохоплення Авдіївки з північного боку, там поруч знаходиться основний фронт Мар’їнки, в принципі спроба активних дій там. От і все. Вся решта лінії стоїть в обороні”, – підсумував начальник ГУР МО України.