Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Звернення начальника ГУР МО України з нагоди Дня пам’яті та примирення

8 травня 2023 року

Шановні колеги!
Бойові побратими!

Звернення начальника ГУР МО України з нагоди Дня пам’яті та примиренняВосьмого травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення. У цей день, вшановуючи подвиг Українського народу, його визначний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції, висловлюємо повагу і вдячність усім борцям проти нацизму.

Україна, на жаль, знову є епіцентром протистояння агресору. Нині ми ціною своїх життів боронимо не лише себе, а й увесь світ.

Розв’язавши війну, рашисти бачили свій імперський проєкт як кінець “української історії”. Але вони зіткнулися з безпрецедентною мужністю,   самовідданістю й професіоналізмом наших героїв на полі бою, залізною витримкою, компетентністю та рішучістю командирів, а головне – тотальним, всеохоплюючим спротивом усього Українського народу. Ми стоїмо міцно, боремося й живемо! Перемога буде нашою!

А за кожну ракету і бомбу, за кожен зруйнований будинок, за незліченні жертви й страждання дітей і матерів, за кожний злочин, скоєний в Україні, ми помстимося! Російська орда захлинеться кров’ю своїх солдатів на нашій українській землі! Бо жодна армія світу не здолає націю, яка має невмирущу волю до життя, незламну силу духу й могутнє, відважне військо!

Слава Українським Героям усіх поколінь!
Слава Україні!

Начальник Головного управління розвідки
Міністерства оборони України
генерал-майор Кирило БУДАНОВ