Повідомлення

Звернення начальника ГУР МО України з нагоди Дня пам’яті та примирення, а також 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня 2019 року

Шановні колеги!

Звернення начальника ГУР МО України з нагоди Дня пам’яті та примирення, а також 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Друга світова війна стала найбільшим збройним конфліктом, найтяжчою трагедією в історії людства. Скільки б часу не минуло після її закінчення, в наших серцях завжди житиме пам’ять про захисників, які своєю відвагою й самопожертвою вибороли мир та свободу не лише для України, а й для багатьох народів Європи.

Восьмого і дев’ятого травня з глибокою скорботою ми згадуємо тих, хто віддав своє життя у боротьбі з нацизмом. Ці дні є символом героїчного минулого, величі духу і мужності всіх, хто пройшов вогняними шляхами війни.

Ми вдячні ветеранам війни, українського визвольного руху, всім, хто боровся з гітлерівським режимом, хто в тилу самовідданою працею наближав Перемогу.

Сьогодні наша держава, як і в роки Другої світової війни, є епіцентром протистояння агресору. Нинішні захисники України гідно продовжують бойові традиції фронтовиків.

Нехай героїзм ветеранів тієї війни надихає нас на нову Перемогу заради щасливого майбутнього України у колі цивілізованих європейських держав!

Слава Україні!

Начальник Головного управління розвідки
Міністерства оборони України
генерал-полковник В.БУРБА