Повідомлення

Зросла загроза повітряного тероризму з боку Росії

16 серпня 2016 року
На територію України переміщено зенітно-ракетний дивізіон зі складу 60 окремої мотострілецької бригади ЗС РФ

Зросла загроза повітряного тероризму з боку РосіїНа озброєнні дивізіону знаходяться комплекси “Тор-М2У”, які не менш ефективні при бойовому застосуванні, ніж ЗРК “Бук”, за допомогою якого у липні 2014 року російським розрахунком був збитий літак авіакомпанії “Malaysia Airlines” Боїнг 777. Про це на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Вадим Скібіцький зазначив що, враховуючи відомий світові терористичний акт Російської Федерації, який призвів до трагедії з літаком малайзійських авіаліній рейсу MH-17, передислокація зенітно-ракетного дивізіону оцінюється як посилення загрози повітряного тероризму для всіх повітряних об’єктів, у тому числі цивільних літаків.

Головне управління розвідки МО України надає можливості міжнародній спільноті пересвідчитись у тому, що російські військовослужбовці беруть участь у бойових діях на території України та оприлюднює дані про командування та особовий склад дивізіону. Це діючі військовослужбовці ЗС РФ, у тому числі переведені з інших бригад 5 Армії ЗС РФ.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України звернувся до рідних військовослужбовців 60 омсбр, які за злочинним наказом вищого воєнно-політичного керівництва Росії втягнуті у бойові дії на тимчасово окупованих територіях України, зробити все можливе для недопущення участі російських солдатів та офіцерів у збройній агресії Росії проти України та у злочинах проти людяності!