Повідомлення

Зміни до Державного бюджету України на 2017 рік забезпечать фінансування кількох важливих напрямів в оборонному секторі України

1 серпня 2017 року
На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко
Зміни до Державного бюджету України на 2017 рік забезпечать фінансування кількох важливих напрямів в оборонному секторі України

“Захисту від російської агресії потребує Україна, українська земля. Наші Збройні Сили, які зараз користуються найбільшим рівнем довіри, потребують належного рівня фінансування. І ми це робимо як із загального фону бюджету, так і за рахунок спецфонду, який надійшов зусиллями Генеральної прокуратури до бюджету”, – сказав Глава держави під час підписання Закону “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік”, яким передбачається, в тому числі, фінансування сектору оборони.

За словами Президента України, значна частина коштів буде спрямована на будівництво заводу із виготовлення боєприпасів. Другим напрямом фінансування є забезпечення постановки на озброєння української армії декількох надзвичайно важливих типів озброєння, зокрема танків “Оплот”. Крім того, йдеться про закупівлю засобів радіоелектронної боротьби, безпілотних літальних апаратів. На належному рівні залишатиметься і фінансування виробництва ракет, запевнив Петро Порошенко.

Законом передбачено також забезпечення соціального захисту військовослужбовців. Президент доручив спрямувати мінімум 1 мільярд гривень на нову житлову програму з будівництва житлового фонду для військових-контрактників. Президент також повідомив, що найближчим часом буде завершена комплектація контрактної армії.

Міністр оборони України назвав Закон дуже важливим, зокрема він дозволить “почати вирішувати стратегічне завдання щодо забезпечення боєприпасів”. Важливою генерал армії України Степан Полторак назвав і програму забезпечення житлом військовослужбовців за контрактом. За його словами, в першу чергу будуватиметься житло для бригад, полків і батальйонів, які беруть участь в АТО.

Міністр оборони України подякував Президенту України і зазначив, що це рішення є ще одним, черговим, потужним внеском Верховного Головнокомандувача в розвиток ЗС України і питання зміцнення обороноздатності країни.