Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Злитий в мережу "план контрнаступу" – фейк і спецоперація Росії

8 квітня 2023 року

Злитий в мережу "план контрнаступу" – фейк і спецоперація РосіїПредставник Головного управління розвідки МО України Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону заявив, що злиті в мережу так звані "засекречені військові документи" про плани ЗС України – підробка та спецоперація російських спецслужб.

"Останні десятиліття найуспішніші операції російських спецслужб проходили в фотошопі. З попереднього аналізу цих матеріалів ми бачимо брехливі цифри по втратах з обох сторін. Частина інформації явно зібрана з відкритих джерел.

Якщо говорити про потреби української армії: тема багато обговорювалась на всіх рівнях. Ні для кого не є секретом, що Україна ставить питання про авіацію, танки, боєприпаси та інші речі, які потрібні для швидшого звільнення окупованих територій, для збереження життів. Все інше – будемо чекати офіційних коментарів. Але українському суспільству немає підстав переживати", – зазначив представник ГУР МО України.

Андрій Юсов додав, що контрнаступ буде, і головні плани ворог побачить і відчує на полі бою. Він також припустив, що росіяни могли підробити документи, щоб зірвати або уповільнити західну допомогу Україні.