Повідомлення

Житло для військовослужбовців має бути чітко розмежоване на службове, яке не можна приватизувати, і особисте

17 жовтня 2018 року
На цьому вчора наголосив Глава держави, перебуваючи з робочим візитом на Львівщині
Житло для військовослужбовців має бути чітко розмежоване на службове, яке не можна приватизувати, і особисте

Під час наради з питань стану реалізації програми будівництва житла для військовослужбовців Петро Порошенко розповів, що був вражений рівнем готовності гуртожитку для військовослужбовців, та наголосив, що має бути чітко передбачено, що службове житло не можна приватизувати, водночас необхідно розробити фінансовий механізм із забезпечення військовиків, які прослужили більш 25 років, особистим житлом.

Глава держави зауважив, що передбачено покращити житлові умови для офіцерів і вже є пропозиції щодо вирішення питань соціального захисту військовослужбовців у отриманні власного житла. “Вважаю ненормальним, коли лише 5-10 % тих, хто має право на житло, отримають житло у власність. 90 % звільняються з армії не отримавши нічого”, – сказав він.

Президент закликав Міністра оборони України опрацювати питання та надати пропозиції щодо чіткого розмежування службового і особистого житла та додав: “Ми маємо захистити військовослужбовця, якщо він, офіцер, прослужив 25 років в армії, сума фінансової компенсації має бути достатньою для того, щоб людина могла себе забезпечити, з урахуванням можливого іпотечного кредитування, житлом там, де він вважає за потрібне”. Водночас Глава держави зауважив, що ціни по Україні на житло суттєво відрізняються, тому потрібно напрацювати відповідний фінансовий механізм.