Повідомлення

Жителі Ізяславщини всебічно підтримують розвідників 8 окремого полку спеціального призначення, які виконують завдання в АТО

26 грудня 2015 року
Для надання допомоги спецпризначенцям об’єднались священики, волонтери, представники органів місцевої влади, ветерани та небайдужі громадяни
Жителі Ізяславщини всебічно підтримують розвідників 8 окремого полку спеціального призначення, які виконують завдання в АТО

15 грудня 1962 року в місті Ізяслав Хмельницької області була сформована 8 окрема бригада спеціального призначення, яка згодом стала однією з найкращих військових частин спеціальної розвідки колишнього СРСР.

З набуттям Україною незалежності особовий склад бригади присягнув на вірність Українському народові. У 2003 році 8 обр СпП було переформовано у 8 окремий полк спеціального призначення, який у 2004 році був передислокований до міста Хмельницький.

Від початку російської збройної агресії проти України розвідники полку виконують спеціальні завдання в зоні проведення АТО. За цей час декільком військовослужбовцям 8 оп СпП було присвоєно високе звання Героя України.

Незважаючи на те, що вже більше 10 років 8 полк дислокований в іншому місті, жителі Ізяславщини всебічно його підтримують. Для організації, координації та надання допомоги спецпризначенцям об’єднались священики, волонтери, представники органів місцевої влади, громадська організація “Рада ветеранів 8 окремої бригади спеціального призначення”, підприємці та просто небайдужі громадяни.

Неодноразово особисто супроводжував благодійну допомогу розвідникам в зону АТО благочинний Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату митрофорний протоієрей отець Володимир Ковальчук. За допомогою органів місцевої влади в Ізяславі організовується проведення фестивалю колядок та щедрівок з метою збору коштів, які будуть використані на придбання необхідних речей для військовослужбовців-земляків. Колективи навчальних закладів району заготовлюють та передають воїнам десятки відер смачних вареників.

До новорічних свят громада міста та району, поряд із передачею теплого одягу, харчів та медикаментів, планує передати й солодощі для розвідників полку, адже захисники України мають повністю відчути родинне тепло своїх земляків.