Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Збройні сили Росії постійно утримують потужне наступальне угруповання навколо України

12 листопада 2021 року
Про це заступник глави Офісу Президента України з питань національної безпеки і оборони заявив під час інтерв’ю виданню “Military Times”
Збройні сили Росії постійно утримують потужне наступальне угруповання навколо України

За словами Романа Машовця, протягом другої половини 2021 року російські війська провели комплекс широкомасштабних командно-штабних навчань поблизу державного кордону України. Після завершення навчань до місць постійної дислокації повернувся лише особовий склад. Бойова та інша військова техніка, як-от танки, бойові машини та ракетні системи “Іскандер”, залишилися біля кордону України. Це дозволяє російській владі в дуже короткі строки здійснити передислокацію особового складу та сформувати ударні угруповання, готові до наступальних дій на території України.

Також заступник глави Офісу Президента України зазначив, що Російська Федерація не просто демонструє військову агресію, а веде повномасштабну гібридну війну проти України та всього західного суспільства.

“Росія своїми діями та збройною агресією щодня підриває основи демократичного світу, а Україна зараз не лише має військовий конфлікт із Російською Федерацією за свої території, а фактично виступає як велика стіна для захисту всього світу”, – заявив Роман Машовець.

Окремо, заступник глави Офісу Президента України з питань національної безпеки і оборони прокоментував застосування Збройними Силами України проти окупаційних військ ударного безпілотного авіаційного комплексу. За словами Романа Машовця, БпАК “Bayraktar TB2” показали свою ефективність не тільки для розвідки. 26 жовтня ц. р. один із комплексів був використаний проти російської батареї. Як і очікувалося, така операція отримала геополітичний резонанс. Крім того, українська розвідка повідомила, що серед російських окупантів, і в першу чергу серед тих, хто знаходиться на лінії зіткнення, зростає деморалізація через розуміння спроможностей українських БпЛА.

“Бійці окупаційних військ намагаються уникнути служби на передовій. Я вважаю, що це найкраще свідчить про нашу готовність захищати землі України, адже правда на нашому боці. Ми не прагнемо захопити чужі території, ми справедливо захищаємо свої кордони і готові це робити в майбутньому”, – підсумував Роман Машовець.

Детальніше ознайомитися з інтерв’ю заступника глави Офісу Президента України з питань національної безпеки і оборони можна за посиланням.