Повідомлення

Збереження пам’яті про загиблих за Україну воїнів – святий обов’язок нашого народу

13 червня 2015 року
В Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного створено електронну Книгу пам’яті загиблих героїв АТО

За час існування в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного було підготовлено яскраву плеяду українських офіцерів, які у складний для нашої держави час стали на її захист та поклали на вівтар свободи та незалежності України найдорожче – свої життя.

З метою увічнення пам’яті загиблих випускників навчального закладу в Академії створено електронну Книгу пам’яті загиблих героїв АТО.

Збереження пам’яті про загиблих за Україну воїнів – святий обов’язок нашого народу

“Головною метою для Євгенія завжди був не особистий успіх, а позитивний результат усього колективу. Перед випуском із Академії під час державних екзаменів хлопець особисто контролював, як його підлеглі складали кожен іспит. Він не просто робив те, що повинен в такому випадку робити командир, а всіляко підтримував своїх однокурсників, й кожна відмінна оцінка за індивідуальні знання підлеглих для нього була досягненням всієї навчальної групи”, – так згадує Героя України Євгена Зеленського старший викладач кафедри тактико-спеціальних дисциплін підполковник Ігор Польцев.

Збереження пам’яті про загиблих за Україну воїнів – святий обов’язок нашого народу

“...Я низько вклоняюсь батькам за виховання цього офіцера, який став Героєм. Викладацький склад запам’ятав Кирила як розумного і дисциплінованого курсанта. З відгуків його бойових побратимів ми знаємо, що це був справжній офіцер. Кирило став на захист своєї Батьківщини, своїх рідних, близьких і друзів, кожного з нас. Ми йому за це вдячні. Цей подвиг є зразком відваги та виховання майбутніх захисників Вітчизни”, – слова начальника Академії генерал-лейтенанта Павла Ткачука, присвячені кавалеру ордена Богдана Хмельницького Кирилу Андреєнку.

Збереження пам’яті про загиблих за Україну воїнів – святий обов’язок нашого народу

“Розповідати про одного з найкращих наших випускників можна довго і безупинно... Він був дійсно найкращим... Найкращим не тільки тому, що закінчив навчання з дипломом з відзнакою та золотою медаллю, а тому, що був унікальною особистістю з великим добрим серцем і щирою душею.

На кожному занятті він намагався показати неабияку активність, допитливість, обізнаність та компетентність незважаючи на надзвичайну скромність у повсякденному житті. Активно займався різними видами спорту – він одночасно був членом багатьох спортивних команд Академії та неодноразово посідав призові місця на різноманітних спортивних змаганнях. Адже ще курсантом-першокурсником він твердо вирішив, що його майбутнє – це служба у підрозділах спеціального призначення...”, – характеризує кавалера ордена “За мужність” Дана Колісника його викладач Ігор Польцев.

Більше дізнатись про справжніх українських офіцерів можна на сайті навчального закладу.