Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Затриманих священників УПЦ МП можуть обміняти на українських воїнів

1 грудня 2022 року

Затриманих священників УПЦ МП можуть обміняти на українських воїнівСвящеників УПЦ МП можна було б обміняти на українських воїнів, якби така пропозиція надійшла, заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов у коментарі “24 каналу”.

Представник воєнної розвідки України розповів, що росіян при обмінах найбільше цікавлять офіцери, люди зі специфічними знаннями та навичками, представники спеціальних військових професій.

Відповідаючи на запитання ведучого про те, чи можуть колаборанти з УПЦ МП у разі, якщо їхню провину доведуть, стати частиною обмінного фонду, Андрій Юсов зазначив: “На прикладі великого обміну та долі Медведчука Україна показала, що готова демонструвати найкреативніші підходи, щоб повертати своїх громадян додому. Найменші можливості, які для цього з’являтимуться – формальні та неформальні, публічні та непублічні, відкриті та закриті – Україна точно використовуватиме”, – зазначив Андрій Юсов.

За словами представника ГУР МО України, з початку повномасштабної війни вдалося обміняти 1286 українських воїнів.

Андрій Юсов нагадав, що останнім часом обміни відбуваються з достатньо високою інтенсивністю. За минулий тиждень протягом 4 днів відбулося 3 обміни – майже 100 українців повернулися додому з ворожого полону.