Повідомлення

Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України завітав до ГУР МО України

27 січня 2020 року
Вчора ансамбль провів концерт для особового складу строкової служби підпорядкованих ГУР МО України військових частин
Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України завітав до ГУР МО України Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України завітав до ГУР МО України Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України завітав до ГУР МО України

В концертній програмі взяли участь найвідоміші виконавці колективу, серед яких заслужені артисти України Христина Охітва та Сергій Юрченко, лауреати багатьох конкурсів і фестивалів Юлія Олійник, Маргарита Мелешко, Людмила Зеленянська, подружжя Олексій та Анастасія Шпортків, а також хор та балетна група ансамблю.

Цього дня для розвідників пролунали як відомі твори колективу, так і нові вокальні композиції. Крім того, до вподоби аудиторії стали продемонстровані танцювальні постановки ансамблю.

Слід зазначити, що концерт вийшов настільки чудовим, що всі композиції артистів ансамблю розвідники вітали тривалими оплесками.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України щиро дякує Заслуженому академічному Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України за чудовий концерт та бажає талановитому колективу подальших творчих успіхів в ім’я нашої Батьківщини – України!