Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Запеклий бій “Артану” з російськими окупантами ― деталі спецоперації ГУР МО України в Криму

5 жовтня 2023 року

У межах спецоперації Воєнної розвідки України на території тимчасово окупованого Криму, про яку повідомлялось напередодні, розвідники підрозділу спеціального призначення “Артан” ГУР МО України висадились на західному узбережжі півострова, а також на Тендрівській та Кінбурнській косах.

Спецпризначенці вступили в запеклий бій з російськими загарбниками на вказаних окупованих територіях, завдавши ворогу значних втрат.

На шляху відходу після виконання бойового завдання в Криму воїни “Артану” також провели бій на морі ― противник спробував переслідувати спецпризначенців на надводних швидкохідних патрульних катерах з підтримкою авіації.

«Це не перша і не остання операція Сил безпеки та оборони України на Кримському півострові. Про більшість з них стане відомо лише згодом. Це системна, спланована та скоординована робота усіх задіяних підрозділів. Наслідки нашої роботи ворог відчуватиме ще довго. Своїми діями ми постійно нагадуємо російським загарбниками про неминучість звільнення всіх окупованих територій», ― зазначив командир «Артану» Віктор Торкотюк.