Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Законом України “Про національну безпеку України” передбачено низку інновацій та створення комплексної системи документів стратегічного планування

7 липня 2018 року
Про це заявив Президент України Петро Порошенко
Законом України “Про національну безпеку України” передбачено низку інновацій та створення комплексної системи документів стратегічного планування

У документі закріплюються нові принципи формування керівництва оборонного сектору країни. “В цьому Законі ми пішли значно далі – у нас буде і цивільний Міністр оборони. Головнокомандувач Збройних Сил України підпорядковується Президенту як Верховному Головнокомандувачу. Він підпорядковується і Міністру оборони України. І він буде безпосередньо займатися керівництвом армії, відповідати за боєготовність армії і інших сил оборони. І це буде найвища військова посадова особа з урахуванням того, що і Президент, і Міністр оборони будуть цивільними”, – сказав Петро Порошенко.

Президент України також наголосив, що “такі революційні зміни в секторі оборони і безпеки” потрібні навіть в умовах війни та необхідності давати відсіч російському агресору. “Я твердо наголошую, що аргумент про те, що війна не є часом для реформ, є абсолютно хибним. І реформи, які проводяться нами, спільно нашою командою в Україні, ще більше зростає їх цінність, тому що вони проводяться під час війни”, – зазначив Петро Порошенко.

Глава держави також повідомив, що у розробці Закону України “Про національну безпеку України” не просто брали участь наші партнери, він є символом нової якості співпраці з безпековими організаціями, перш за все, з Північноатлантичним Альянсом.