Повідомлення

Заява служби зв’язків з громадськістю ГУР МО України

18 червня 2014 року
Протягом останнього часу у вітчизняних засобах масової інформації оприлюднюються заяви та коментарі псевдоекспертів з військових питань та розвідки, які намагаються дискредитувати діяльність керівництва Української держави та Збройних Сил України

Заява служби зв’язків з громадськістю ГУР МО УкраїниЗокрема, протягом поточного тижня у деяких ЗМІ, в тому числі на громадських телевізійних каналах, активно розповсюджується звернення так званого “досвідченого підполковника розвідки спецназу”, який звинувачує керівництво Збройних Сил України у зраді особового складу військових частин та підрозділів спеціального призначення, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України.

Навіть попередній розгляд сюжету із заявою “підполковника” свідчить про повну невідповідність цієї особи його словам. Зокрема, він представляється офіцером розвідки десантно-штурмової військової частини, проте у складі ЗС України таких військових частин немає. Понятійний апарат, який використовує “досвідчений підполковник”, свідчить про відсутність у нього елементарного розуміння військової справи. Крім того, є велика кількість інших деталей, у тому числі у формі одягу, які вказують на сфабрикованість та замовність сюжету.

На превеликий жаль, деякі засоби масової інформації в погоні за сумнівними рейтингами та дешевою популярністю роблять піар на крові, оприлюднюючи на своїх шпальтах необ’єктивну інформацію. Тим самим вони допомагають ворогу, применшують героїчні здобутки воїнів-патріотів та паплюжать світлу пам’ять загиблих.

Служба зв’язків з громадськістю ГУР МО України уповноважена заявити, що особовий склад військових частин ЗС України, у тому числі розвідки, сумлінно та мужньо виконує завдання керівництва нашої держави.

 

Служба зв’язків з громадськістю ГУР МО України