Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Загроза з неба” ― у Музеї війни відкрили виставку  збитих російських дронів

27 жовтня 2023 року

У головному корпусі Музею війни у Києві відкрили виставку “Загроза з неба”.

Основні експонати ― збиті Силами оборони України ворожі  розвідувальні, а також  ударні дрони, якими терористична росія атакує наші міста.

“Загроза з неба” ― у Музеї війни відкрили виставку  збитих російських дронів“Загроза з неба” ― у Музеї війни відкрили виставку  збитих російських дронів“Загроза з неба” ― у Музеї війни відкрили виставку  збитих російських дронів“Загроза з неба” ― у Музеї війни відкрили виставку  збитих російських дронів“Загроза з неба” ― у Музеї війни відкрили виставку  збитих російських дронів“Загроза з неба” ― у Музеї війни відкрили виставку  збитих російських дронів

Частину предметів для експозиції надала воєнна розвідка України.

«Ми розуміємо, що ворог прагне знищити українців, знищити нашу ідентичність. Тому боротьба з рф йде на багатьох ділянках, зокрема й в культурному житті», ― заявив на відкритті виставки представник ГУР МО України Євгеній Єрін.

Директор Музею війни Юрій Савчук зазначив, що “Загроза з неба” ― проект-застереження про небезпеку, яку несуть для українців ворожі безпілотники.

Підвішені до стелі смертоносні дрони росії у темній музейній залі підсвічені променями прожекторів, які символізують українську систему  ППО.

На мультимедійних екранах ― ексклюзивні кадри наслідків московських повітряних атак.

Партнерами виставки також виступили фонд компетентної допомоги армії “Повернись живим” та компанія “Нова пошта”, які спільно реалізовують благодійний проект для зміцнення протиповітряної оборони України.

Відвідати виставку “Загроза з неба” та долучитись до доброї справи  можна у Музеї війни в українській столиці.