Повідомлення

Забіг на честь вшанування пам’яті загиблих воїнів

8 серпня 2020 року
Міністерство у справах ветеранів України закликає долучитися до заходу всіх охочих
Забіг на честь вшанування пам’яті загиблих воїнів

6 серпня відбулася пресконференція, на якій заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко анонсував проведення 26 вересня ц. р. Всеукраїнського патріотичного забігу з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів “Шаную воїнів, біжу за героїв України”.

Участь у заході взяли Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко, керівник Київського міського центру допомоги учасникам АТО Георгій Кунах, тренер збірної Національної ради спортивної реабілітації захисників України Наталя Крушинська та представники громадських організацій.

Під час прескоференції оголошено старт реєстрації учасників забігу, маршрут і регламент його проведення.

Міністерство у справах ветеранів України запрошує охочих долучитися до забігу. У його атмосфері кожен учасник вкотре зможе згадати побратима чи посестру, батька чи матір, сина або доньку, чоловіка чи дружину, які більше ніколи не зможуть пробігти під блакитним небом України, але які назавжди залишаться в пам’яті нашого народу Героями.

Докладнішу інформацію можна отримати у представників оргкомітету за номером телефону 0442810844. Зареєструватися для участі та отримати підтвердження від оргкомітету можна за посиланням.