Повідомлення

За життя – на смерть

12 березня 2015 року
Гасло 54 окремого гвардійського розвідувального батальйону стало життєвим кредо для його особового складу

Як повідомляла служба зв’язків з громадськістю ГУР МО України, нещодавно 54 окремий розвідувальний батальйон відзначив 72 річницю від дня створення військової частини.

За життя – на смерть

Сьогодні завдяки мужності та героїзму попередніх поколінь розвідників батальйон є однією з найбільш “титулованих” військових частин Збройних Сил України. Проте нащадки переможців намагаються примножити бойові здобутки славетного батальйону.

В різний час у складі батальйону участь в АТО брали люди, які за фахом не мали нічого спільного з війною. Проте всі вони мали одну спільну рису – патріотизм та любов до Батьківщини, які не дозволяють воїну відступити, не виконати бойове завдання чи зрадити.

Майже півроку разом з представниками різних професій з усіх куточків України служить у батальйоні іподиякон Свято-Покровського кафедрального собору міста Хмельницького Олександр Є.

Ставши у складний час на захист своєї держави, Олександр не залишає зв’язку із церквою. Перебуваючи у короткочасній відпустці, він відвідав рідний собор, взяв участь у святій Євхаристії та отримав архієрейське благословення на подальшу службу. Крім того, як подарунок, священнослужителі передали розвіднику молитовники для його бойових побратимів.