Повідомлення

За Україну! За її волю!

15 грудня 2015 року
Сьогодні особовий склад 8 окремого полку спеціального призначення відзначає 53-тю річницю від дня створення військової частини

Вітаючи особовий склад зі святом командир полку полковник Олег Нечаєв зазначив: “Ми маємо велику новітню історію, яка почалась у березні минулого року. Під час виконання завдань у зоні АТО двоє військовослужбовців отримали звання Героя України – це Олександр Петраківський та Євген Зеленський, який, на жаль, загинув. Дванадцять бійців віддали життя, понад 170 отримали поранення різного ступеня. Але всі, хто зараз в строю, хто воює на Сході, пам’ятають і знають, скільки роботи було виконано нашими військовослужбовцями-розвідниками. Вид нашої діяльності такий, що нас на загальному фоні не дуже видно, ми не проводимо наступальних чи оборонних операцій, але повірте, наші невеликі підрозділи завдають відчутної шкоди противнику. Коли-небудь історія все опише, знімуть фільми через багато років, коли можна буде про це говорити. Я не раз ще буду повторювати, що для мене честь командувати таким колективом”.

З нагоди свята розвідники отримали відзнаки, грамоти та чергові військові звання. Також приємним подарунком для спецпризначенців став позаплановий вихідний.