Повідомлення

За сприяння українського кризового медіа-центру ГУР МО України отримало сучасні видання про новітню історію України

17 лютого 2015 року
Усі книги передано до бібліотеки ГУР МО України

За сприяння українського кризового медіа-центру ГУР МО України отримало сучасні видання про новітню історію УкраїниУкраїнський кризовий медіа-центр (УКМЦ) було створено у складний для нашої Вітчизни час з метою надання світовій спільноті об’єктивної інформації про події в Україні, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у воєнній, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах.

Із перших днів існування УКМЦ виконує функцію публічного майданчика для виступів представників української влади, експертів, представників міжнародних організацій та дипломатичного корпусу. Завдяки зусиллям УКМЦ світ щодня дізнається правду про Україну, долаючи нескінченну брехню і пропаганду, що поширюють російські ЗМІ.

За сприяння українського кризового медіа-центру ГУР МО України отримало сучасні видання про новітню історію УкраїниВодночас досвідчена команда УКМЦ виконує багато інших важливих та шляхетних справ, зокрема з підготовки та розповсюдження на світовому рівні видань про новітню історію України.

Днями комплект таких видань був переданий співробітникам ГУР МО України та зайняв гідне місце у бібліотеці розвідувального органу нашої держави.