Повідомлення

За останні сто років методи роботи російських спецслужб залишилися незмінними

21 вересня 2018 року
Росія всіма силами і засобами намагається приховати свою агресивну сутність, видаючи себе за миротворця й гуманіста
За останні сто років методи роботи російських спецслужб залишилися незмінними

Про факти підривної діяльності російських спецслужб у середовищі української еміграції протягом минулого століття співробітники воєнної розвідки України говорили з доктором історичних наук, професором Тамарою Вронською. Зокрема, Тамара Василівна акцентувала увагу на тому, що українська діаспора – це велика, потужна і згуртована частина українського світу, яка і сьогодні чинить активний опір “руському міру”, а тому Москва робить усе, щоб її розпорошити, знекровити, розчленувати, внести в її лави розбрат.

Розвідники також поділилися з науковцем фактами сучасної діяльності російських спецслужб, які проводять проросійську політику серед українських громад за кордоном, та запевнили, що “гібридна війна” яку ведуть росіяни, несе загрозу не тільки Україні, а й усьому цивілізованому світові.

Що ж до методів протидії російському агресору та імен людей, які цим займаються, то сьогодні вони становлять таємницю. Але, як розповіли співробітники ГУР МО України, їх ефективність російський окупаційний режим відчуває на собі чи не щодня.