Повідомлення

За два роки плануємо збудувати житло нового типу для понад 22 тисяч контрактників

13 жовтня 2017 року
Про це заявив Міністр оборони України, представляючи проекти гуртожитків Президенту України
За два роки плануємо збудувати житло нового типу для понад 22 тисяч контрактників

Вчора Президент України Петро Порошенко відвідав Центральний спортивний комплекс ЗС України, де йому були продемонстровані проекти гуртожитків для військовослужбовців та ознайомився з іншими новаціями в матеріально-технічному забезпеченні Збройних Сил України.

Оглянувши проекти гуртожитків, Глава держави зауважив, що для військовослужбовця-контрактника буде забезпечуватись абсолютно нова якість умов проживання, яка передбачена стандартами НАТО. При цьому більше ста комплексів має бути побудовано вже в цьому році.

“Це вже називається не казарма. Це вже називається гуртожиток для контрактників. При чому підвищеної комфортності. Хочу наголосити на тому, що п’ять ліжок в кімнаті – це максимальна завантаженість. Думаю, що ми будемо мати можливість зменшити їх кількість до двох-трьох”, – зазначив Петро Порошенко.

У свою чергу, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зазначив, що за рахунок коштів, передбачених державним бюджетом на цей і наступний роки, буде можливість побудувати такі гуртожитки для особового складу загальною чисельністю більше 22 тисяч.