Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

З нагоди Дня Соборності України Президент України відзначив державними нагородами захисників нашої держави

22 січня 2018 року
Серед нагороджених – військові розвідники

Сьогодні Україна відзначає День Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки, з нагоди яких у нашій державі відбувся комплекс урочистих заходів. Також сьогодні Президент України підписав Указ № 12/2018 “Про відзначення державними нагородами України”, згідно з яким, окрім воїнів різних військових спеціальностей, нагороджено й військових розвідників.

Зокрема, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку орденами “За мужність” посмертно нагороджено воїнів 74 окремого розвідувального батальйону ЗС України З нагоди Дня Соборності України Президент України відзначив державними нагородами захисників нашої держави молодшого сержанта Горо Сергія Петровича та старшого сержанта Довгаля Анатолія Олександровича.

Мужні розвідники захищали нашу Батьківщину від російської агресії. Загинули Сергій та Анатолій у червні минулого року під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО.

Героям слава!