Повідомлення

З нагоди Дня Соборності України Президент України відзначив державними нагородами видатних громадян України

24 січня 2015 року
Разом із науковцями та робітниками, лікарями та інженерами Петро Порошенко нагородив багато волонтерів, які допомагають фронту
З нагоди Дня Соборності України Президент України відзначив державними нагородами видатних громадян України

На відміну від минулих років, коли День Соборності України в нашій країні відзначався формально та святкування обмежувалося декількома офіційними заходами, цьогорічне свято мало низку відмінностей. Адже по-іншому, в умовах ведення неоголошеної війни, і не могло бути.

Разом із заходами, які проводилися з ініціативи громадськості у різних куточках нашої держави, вперше Президент України двома указами відзначив державними нагородами багатьох громадян нашої держави за здобутки та досягнення у ратній службі та повсякденній діяльності заради збереження нашої соборності.

Так, Указом № 26/2015 за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий професіоналізм, вірність військовій присязі Петро Порошенко відзначив військовослужбовців силових структур України.

Указом № 27/2015 за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм державними нагородами відзначено представників різних професій, серед яких і велика група волонтерів.

Серед нагороджених волонтерів є багато людей, які всебічно допомагають розвідникам у виконанні завдань за призначенням у зоні АТО. Щиро вітаємо їх із високими нагородами та бажаємо нових звершень в ім’я нашої Батьківщини – України!