Повідомлення

З 1 січня ц. р. військові комісаріати розпочали приймати особові справи охочих вступити до військових навчальних закладів

20 березня 2019 року
Прийом документів триватиме до 1 червня ц. р.

Сьогодні в Міністерстві оборони України відбувся брифінг заступника директора Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики оборонного відомства полковника Вадима Артамощенка.

“З 1 січня військові комісаріати ЗС України почали приймати особові справи майбутніх абітурієнтів.З 1 січня ц. р. військові комісаріати розпочали приймати особові справи охочих вступити до військових навчальних закладів Прийом триватиме до 1 червня. Після цього освітні заклади розглядатимуть усі справи, які надійшли до них, і у встановлені терміни інформуватимуть осіб стосовно того, відібрані вони кандидатами чи ні”, – розповів він.

За словами офіцера, з 9 по 17 липня ц. р. в усіх вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ) та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти (ВНП ЗВО) будуть проведені вступні випробування, крім Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, де випробування триватимуть з 4 по 20 липня. До військових ліцеїв подати документи можно з 15 червня по 20 липня, а випробування триватимуть до 15 серпня.

“Крім надання сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти або складання вступних іспитів з конкурсних предметів, вступники до військових навчальних закладів обов’язково проходитимуть психологічне обстеження, оцінювання рівня фізичної підготовленості та медичний огляд”, – повідомив Вадим Артамощенко.

Також офіцер зазначив, що наразі в системі військової освіти провадять освітню діяльність 12 ВВНЗ та ВНП ЗВО. Це два університети, чотири академії, п’ять військових інститутів та один факультет. При цьому три заклади мають статус “Національний”.