ЗМІ про нас

Викладачі Військової академії провели заняття з командирами розвідувальних підрозділів у форматі War Game

18 лютого 2021 року/інформаційне агентство Міністерства оборони України “Армія Inform”
Викладачі Військової академії провели заняття з командирами розвідувальних підрозділів у форматі War Game

Викладачі кафедри розвідки Військової академії (м. Одеса) провели на базі одного з навчальних центрів Збройних Сил України методично-практичні заняття з керівним складом окремих розвідувальних батальйонів ЗС України.

Під час занять, які відбувалися у форматі War Game, командири відпрацювали окремі завдання з налагодження взаємодії штабів з приданими підрозділами вогневої підтримки та вчасної подачі інформації за процедурою планування операцій згідно зі стандартами НАТО (MDMP).

– З метою підтримання бойової готовності розвідувальних батальйонів для виконання завдань за призначенням було перевірено рівень особистої підготовки офіцерів батальйонної ланки, – розповів викладач кафедри підполковник Олександр. – Під час занять кожен слухач отримав завдання й відпрацював алгоритм дій щодо управління розвідувальними підрозділами в різних умовах бойового застосування. Офіцери вчилися, виходячи з визначених або змодельованих завдань, ухвалювати відповідні рішення, критично оцінювати хід проведення операції, а також правильно оформлювати бойовий наказ (OPORD) за стандартами НАТО, – підкреслив викладач вишу.