Повідомлення

Викладачі, які здійснюють підготовку офіцерів-розвідників, опановують стандарти НАТО

23 лютого 2020 року
У підготовці українських викладачів іноземні інструктори використовують різні форми і методи
Викладачі, які здійснюють підготовку офіцерів-розвідників, опановують стандарти НАТО

У Військовій академії за участю інструкторів ЗС Канади відбувся науково-практичний тренінг у рамках програми UNIFIER щодо ухвалення бойових рішень за стандартами НАТО.

Тренінг проводився серед викладачів академії, які займаються навчанням курсантів факультетів підготовки десантно-штурмових військ, а також підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення.

Під час тренінгу, який проходив у формі військової гри, слухачам було запропоновано декілька варіантів бойових дій. Офіцерам необхідно було у визначений час провести візуалізацію ходу операцій, враховуючи сильні сторони підпорядкованих підрозділів, провести аналіз противника та варіантів його дій. Завдання ускладнювалося тим, що необхідно було врахувати вплив і потреби цивільного населення в районі операції.

“Більшість офіцерів успішно впоралися з завданням, продемонструвавши глибокі теоретичні знання у питаннях планування, застосування різних тактичних варіантів, а також впевненість і рішучість щодо прийняття рішень за умови ускладнення бойової обстановки”, – підбив підсумки тренінгу представник ЗС Канади капітан David Crosbie.