Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Вийти на кордони 1991 року – цілком досяжне завдання цього року”

24 квітня 2023 року

“Вийти на кордони 1991 року – цілком досяжне завдання цього року”Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов у великому інтерв'ю для РБК-Україна розповів про наступ ЗС України, ситуацію в Бахмуті та Авдіївці, чому пригожин заговорив про закінчення війни, чи можливий у росії заколот проти путіна, на чому будуються його оптимістичні висновки щодо швидкого завершення війни, невдоволення російських еліт та чому росія поставила на паузу масовані ракетні обстріли.

Зокрема, керівник воєнної розвідки України відповів на запитання щодо свого попереднього прогнозу про те, що до літа українські війська зайдуть до Криму.

“Згідно з тим, як усе має відбуватися, все буде проходити по поверненню всіх наших кордонів. Я не знаю, навіщо ви так акцентуєте увагу на Криму, бо я вам можу прямо сказати: Крим – це частина території України, без повернення Криму ситуація не завершиться. Ніхто її не завершить, як би не хотів”, – зазначив генерал-майор Кирило Буданов.