Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Видавництво Yakaboo Publishing презентує важливу новинку на Франкфуртському книжковому ярмарку: «Воєнна розвідка України. У небі, на морі, на землі» Артема Шевченка

18 жовтня 2023 року

Видавництво Yakaboo Publishing презентує важливу новинку на Франкфуртському книжковому ярмарку: «Воєнна розвідка України. У небі, на морі, на землі» Артема ШевченкаНа Франкфуртському книжковому ярмарку видавництво Yakaboo Publishing представить нову книгу, яка днями вийшла з друку. Книга "Воєнна розвідка України. У небі, на морі, на землі" буде розміщена на українському національному стенді Українського інституту книги. Окрім цього, автор Артем Шевченко особисто презентуватиме її в рамках програми Франкфуртського ярмарку 22 жовтня о 13.00.

Книга Артема Шевченка є документальним часописом про найбільш успішні бойові спеціальні операції Головного управління розвідки Міністерства оборони України, які були проведені в 2022-2023 роках у трьох природних стихіях – у небі, на морі і на землі, під час спротиву російській військовій агресії. Розповідає про те, як військові спецпідрозділи тримали оборону державності України у найважчі часи.

Видавництво Yakaboo Publishing презентує важливу новинку на Франкфуртському книжковому ярмарку: «Воєнна розвідка України. У небі, на морі, на землі» Артема ШевченкаПерші презентаційні примірники видавництво створило у вкрай стислі терміни - саме до Франкфуртського ярмарку, щоб мати можливість привернути міжнародну увагу до подій в Україні.

«Команда Yakaboo Publishing працювала чи не цілодобово над створенням цієї книги. Викладалися по максимуму, щоб у рекордно стислі терміни зробити видання якісним та цікавим. Це був щирий порив кожного працівника, всі ми у такий спосіб хотіли висловити свою вдячність захисникам за те, що продовжуємо жити і працювати. Презентація цієї книги на Франкфуртському книжковому ярмарку наголошує на подвигах українських військових у захисті державності. Це меседж світу про те, що Україна пишається своїми героями та вірить у підтримку міжнародного співтовариства», - розповідає СЕО національної книжкової платформи Yakaboo Олена Безугла.

Від задуму до створення книги «Воєнна розвідка. У небі, на морі, на землі» минуло не більше двох місяців. Щоб встигнути до Франкфуртського ярмарку, був спеціально надрукований обмежений презентаційний наклад – це кілька десятків примірників англійською та українською мовами. Основний тираж, теж двома мовами, вийде вже у лютому.

Передмова до книги написана начальником ГУР Міноборони України, генерал-лейтенантом Кирилом Будановим. На початку є Присвята всім загиблим захисникам.

В основу книги покладені 4 документальних фільми про спецоперації ГУР України, у яких був задіяний сам автор. Вона включає чотири основні розділи:

  1. Авіапрорив на «Азовсталь». Небо: це розповідь про повітряну операцію постачання вантажів і вивезення поранених захисників оточеного росіянами гарнізону захисників Маріуполя на металургійному заводі «Азовсталь»;
  2. Битва за острів Зміїний. Море: про більш ніж чотиримісячну морську військову операцію повернення контролю над о.Зміїний у Чорному морі;
  3. Харківський контрнаступ. Земля: про найбільш успішну наступальну операцію української армії під час війни з Росією, проведену восени 2022 року;
  4. Збиті льотчики Росії: історія повітряної битви з російською авіацією в українському небі, зізнання вісьмох полонених офіцерів, збитих льотчиків повітряно-космічних сил рф.

Документально-історична цінність: Книга містить інформацію про історію розвитку воєнної розвідки України та її спецоперації. До видання увійшли ексклюзивні коментарі учасників подій, цікаві факти та фотографії.

Про автора: Автор – Артем Шевченко, військовослужбовець ЗСУ, офіцер Сил оборони і безпеки України, журналіст, документаліст, письменник, сам безпосередньо брав участь у бойових діях на Київщині і Харківщині у 2022 році, його авторський погляд «з окопу» на події є експертним та ексклюзивним.

Англомовна версія: Книга одночасно виходить двома мовами – українською та англійською. Це важливо для міжнародної комунікації і донесення світу інформації про російсько-українську війну.

Інтерактивність видання: Видання містить QR-коди із прямими посиланнями на фільми автора, які лягли в основу книги.

 

Yakaboo — українська національна книжкова платформа, послугами та продуктами якої користуються більш ніж 3,5 млн клієнтів по всьому світу.

Компанія співпрацює з найбільшою кількістю видавництв (партнерами є понад 500 українських і закордонних компаній) та пропонує понад 200 тисяч книг 71 мовою у паперовому, електронному та аудіо форматах.

У мобільному додатку Yakaboo – найкращий вибір українських електронних та аудіокнижок та можливість створювати корпоративні бібліотеки для компаній. Читачами додатку вже стали понад півмільйона українців.

Компанія працює на ринку e-commerce з 2004 року та доставляє книжки по Україні та в інші країни світу. Проєкт Yakaboo «Платформа+» надає українським видавництвам та авторам комплекс послуг з організації друку, зберігання та розповсюдження книжкової продукції по Україні та за її межами.

Компанія також має власне видавництво — Yakaboo Publishing, пріоритетним напрямом якого є видання української та перекладної нон-фікшн літератури, дитячих книжок та художніх бестселерів.

Місія Yakaboo – зробити Україну найбільш читаючою країною Європи. Нація, яка читає навіть у часи війни — непереможна!