Вторинні санкції відчутно впливають на зниження обсягів постачань іноземних складових для виробництва озброєнь держави-агресора росії.
Про це заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький під час конференції “Європейська оборонна промисловість: перспективи співпраці з українською оборонною промисловістю”, яку організував аналітичний центр We Build Ukraine.
“Перший крок, який необхідно зробити, ― це посилення міжнародних санкцій. І ми бачимо, як зменшується саме потік відповідних комплектуючих до рф. Також дуже сильно б'ють по рф так звані вторинні санкції”, ― заявив Вадим Скібіцький.
Він пояснив, що вторинні санкції спрямовані на постачання через треті країни, компанії та інші непрямі схеми поставок, які використовує росія для отримання іноземних деталей для виробництва озброєнь.
Також Вадим Скібіцький зауважив, що багато підприємств ВПК агресора зазнавали “кінетичного та некінетичного” впливу.
“Це і кіберсфера, це інформаційна сфера тощо. Без впливу неможливо зупинити виробництво”, ― зауважив представник ГУР МОУ.
Важливим напрямком роботи також залишається перешкоджання поставкам виготовленої зброї безпосередньо російським окупаційним військам.
Вадим Скібіцький наголосив, що знищення арсеналів та військових складів агресора потребує сил і засобів потужної дії та закликав партнерів до глибшої співпраці у сфері боротьби з російським військово-промисловим комплексом.