Повідомлення

Всі прохання військових розвідників виконано

26 березня 2015 року
Днями розвідники, які знаходяться на Сході нашої держави, отримали чергові гуманітарні вантажі із Західної України

Незважаючи на віддаленість від лінії фронту, Західна Україна вже давно перетворилась на своєрідну передову допомоги захисникам Вітчизни.

Разом із багатьма простими людьми до щирої, важливої та непублічної допомоги військовим розвідникам відразу приєдналися зірки шоу-бізнесу. Серед них особливо слід відзначити Сергія Притулу та Андрія Кузьменка (Кузьму Скрябіна), який, на превеликий жаль, нещодавно трагічно пішов із життя.

Днями, з різних куточків Західної України на фронт були доставлені два необхідних для розвідників вантажі. Перший – автомобіль для розвідувальної роти 24 окремої механізованої бригади – був відправлений громадським формуванням “Народна самооборона Яворівщини” зі Львівщини. При цьому автомобіль поїхав на фронт не порожнім – був вщент завантажений харчами для воїнів. Допомогу самооборонцям у зборі коштів та харчів надали місцеві приватні підприємці.

Другий – продовольчий вантаж для 54 окремого розвідувального батальйону – був відправлений з Калуша Івано-Франківської області. За допомогою Калуської районної ради, волонтерів та місцевого ТзОВ “Даноша” воїни отримали велику кількість пляшок смачної та корисної Середнянської джерельної води, а також понад 200 банок паштетів, тушонки та інших м’ясних консервів.

Звичайно, це лише два приклади – два струмочки в океан допомоги українців фронту, який і призведе до нашої перемоги, адже приборкати океан неможливо нікому.