Повідомлення

Все – для фронту, все – для перемоги!

15 квітня 2015 року
Разом із дорослими у пошуку шляхів наближення перемоги беруть і діти
Все – для фронту, все – для перемоги!

Протягом поточного тижня українці представили інноваційні підходи до розв’язання актуальних проблем ЗС України. Так, днями на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт Малої академії наук (МАН), який проводиться в Києві, учні презентували свої напрацювання для захисту нашої держави.

“Цьогорічний конкурс дуже патріотичний. Якщо раніше цей епітет ми застосовували переважно до робіт конкурсантів відділень мовознавства чи фольклористики, то нині такими стали технічні та комп’ютерні проекти”, – зазначив президент МАН Станіслав Довгий.

Цього разу підлітки розробили проекти елементів для захисту особового складу і військової техніки від вогневого ураження противника та засоби медичного забезпечення. Проте найбільшу увагу юні винахідники приділили безпілотним літальним апаратам (БПЛА). Представлені розробки стосуються як технічного оснащення БПЛА для потреб ЗС України, так і протидії ворожим дронам. Незважаючи на юний вік винахідників, окремі розробки зацікавили представників вітчизняного ОПК та будуть ретельно вивчені фахівцями.

Все – для фронту, все – для перемоги! У свою чергу, громадські активісти представили в агентстві “Інтерфакс” розробки українських вчених, зокрема форму, яка захищатиме наших військовослужбовців від викриття станціями розвідки та тепловізорами противника.

Представлені проекти свідчать про надзвичайно високу патріотичну мотивацію українців до розробки засобів і способів протидії агресору. Ця мотивація є сильною та водночас дуже простою. До того часу, поки наші співвітчизники будуть гинути в зоні АТО від рук російсько-терористичних збройних угруповань, українські патріоти шукатимуть та впроваджуватимуть будь-які засоби і способи захисту України та знищення ворога.