Повідомлення

Впевнений та незворотний шлях до НАТО

3 жовтня 2021 року
Триває комплекс заходів із досягнення ЗС України взаємосумісності зі збройними силами країн – членів НАТО
Впевнений та незворотний шлях до НАТО

Днями у навчально-науковому центрі іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбувся дводенний навчальний семінар для викладачів іноземних мов вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти України з питань підготовки та проведення на базі ВВНЗ навчальних курсів для позаштатних інструкторів мовної підготовки з числа військовослужбовців ЗС України.

Під час заходу представники центру поділились із колегами з інших ВВНЗ набутим практичним досвідом, ознайомили їх з відповідними навчально-методичними матеріалами, надали методичні рекомендації щодо проведення курсів для інструкторів мовної підготовки.

У семінарі взяли участь 15 викладачів з восьми ВВНЗ та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти України, у т. ч. з тих, в яких здійснюється підготовка офіцерів та сержантів-розвідників.

Очікується, що до кінця поточного року спеціалізовану підготовку з питань організації та методики навчання англійської мови буде організовано для 150 військовослужбовців, які виконуватимуть обов’язки позаштатних інструкторів мовної підготовки. Надалі зазначені інструктори з січня 2022 року розпочнуть проводити заняття з вивчення англійської мови у військових частинах та органах військового управління. Це стане ще одним кроком вперед на шляху до досягнення ЗС України взаємосумісності зі збройними силами країн – членів НАТО та країн-партнерів.