Повідомлення

Вперше в Україні відбудуться віртуальні змагання для ветеранів – “Ігри Нескорених 2.0 ONLINE”

17 жовтня 2020 року
Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України
Вперше в Україні відбудуться віртуальні змагання для ветеранів – “Ігри Нескорених 2.0 ONLINE”

Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні вчора оголосив про початок онлайнзмагань для поранених військовослужбовців, які будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт.

Реєстрація учасників заходу триватиме до 25 жовтня ц. р. Учасник сам обиратиме вид спорту, місце змагань, день і час з 31 жовтня по 22 листопада ц. р. Він повинен відзняти свій підхід в обраному виді спорту на відео, зафіксувати результат та надіслати відео до Організаційного комітету.

6 грудня ц. р. у прямому ефірі на соціальних платформах буде офіційно оголошено результати та нагороджено переможців у кожній дисципліні.

Участь у змаганнях можуть взяти ветерани та діючі військовослужбовці ЗС України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків на фронті або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року. Також до участі у заході запрошуються члени минулорічних національних збірних Ігор Нескорених.

Більше інформації щодо змагань – за посиланням.