Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Вони літають завжди!

1 червня 2021 року
Сьогодні особовий склад бригади тактичної авіації імені Петра Франка відзначає чергову річницю з дня створення частини
Вони літають завжди!

Розвідувальна ескадрилья бригади – боєздатна бойова одиниця, спроможна виконувати завдання найвищого рівня складності та відповідати на найскладніші виклики сучасного світу. Свій високий професійний рівень пілоти СУ-24МР неодноразово підтверджували під час стратегічних командно-штабних навчань ЗС України та міжнародних військових маневрів.

Сьогодні льотчики виконують польоти вдень та вночі у простих і складних метеорологічних умовах, відпрацьовують польоти парами на малих і гранично малих висотах, виконують вправи з бойового застосування.

Щоб один літак піднявся у повітря, працюють сотні фахівців – інженерів, техніків, водіїв, зв’язківців, фахівців підрозділів і служб забезпечення: одні готують літаки, засоби зв’язку, розвідки й радіотехнічного забезпечення, спеціальну техніку, а інші – об’єкти аеродрому та його інфраструктуру.

Щиро вітаємо весь особовий склад бригади з днем народження військової частини. Дякуємо за віддану службу народові України та щоденний ризик власним життям та бажаємо вам міцного здоров’я і довголіття, успішного виконання завдань і мирного неба над головою.

.