Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Волонтери передали для потреб українських спецпризначенців два спеціалізованих медичних автомобілі та сучасне медичне обладнання

3 грудня 2014 року
Церемонія передачі вказаної благодійної допомоги відбулася в Києві

В умовах сучасного бою, окрім своєчасної та ефективної першої медичної допомоги пораненим бійцям, надзвичайно важливим є швидке транспортування поранених до медичних закладів.

Розуміючи важливість завдання із якнайшвидшого надання кваліфікованої медичної допомоги, що безпосередньо впливає на збереження життя захисників Вітчизни, волонтери громадської організації “Українська рада миру” разом із багатьма патріотами в результаті кропіткої та наполегливої праці зібрали кошти та закупили спеціалізовані військові санітарні автомобілі.

Знаковим є той факт, що першу партію автомобілів волонтери надали для потреб розвідників військових частин спеціального призначення, які сьогодні виконують бойові завдання в рамках АТО.

Участь у церемонії передачі транспортних та медичних засобів для розвідників взяли перший президент України Леонід Кравчук, волонтер і народна артистка України Оксана Білозір, представники громадськості та ЗМІ.

Передаючи ключі екіпажам автомобілів, народна артистка України Оксана Білозір, зокрема, зазначила:

– Хай то будуть ніби дві ластівки, які приносять щастя. Щоб від миру був мир. Хай вам щастить!

Волонтери передали для потреб українських спецпризначенців два спеціалізованих медичних автомобілі та сучасне медичне обладнання Волонтери передали для потреб українських спецпризначенців два спеціалізованих медичних автомобілі та сучасне медичне обладнання