Повідомлення

Волонтери громадської організації “Розбудова” привітали розвідників 8 окремого полку спеціального призначення з Новим Роком

4 січня 2015 року
До свята кожний із декількох сотень спецпризначенців полку, які виконують завдання в зоні АТО, отримав смачний подарунок

Із перших днів проведення АТО волонтери громадської організації “Розбудова” надають всебічну допомогу особовому складу 8 окремого полку спеціального призначення Збройних Сил України (8 оп СпП). Майже щотижня активісти організації відправляють спецпризначенцям на Схід України найрізноманітніші речі – від сучасних аптечок та бронежилетів до тепловізорів та безпілотників.

Лише впродовж грудня минулого року за сприяння “Розбудови” розвідники 8 оп СпП разом із якісним зимовим одягом та взуттям отримали десять новітніх комплектів маскувальних костюмів для снайперів та дизельний автомобіль-фургон.

Не залишилися спецпризначенці без подарунків і на новорічні свята. Волонтери громадської організації “Розбудова” спільно з компаніями “ДаЛаС” та “Київміськбуд” придбали та передали воїнам святкові набори, в які увійшли шоколад, цигарки та фрукти.

Слід зазначити, що діяльність волонтерів не обмежується лише допомогою фронту. З листопада 2014 року у пункті постійної дислокації 8 оп СпП за сприяння активістів організації розпочалася практична реалізація іншої шляхетної справи – будівництво житлового будинку для сімей військовослужбовців, які загинули або стали інвалідами під час проведення АТО.

Спецпризначенці щиро дякують волонтерам за їх допомогу. Зокрема, командир 8 оп СпП у листі подяки директору громадської організації “Розбудова” Віктору Журавльову зазначив: “Ми маємо за честь сьогодні називати Вас своїми вірними друзями. Нехай Ваші люблячі серця надихають на шляхетні вчинки, а Ви залишайтесь на довгі роки прикладом для всіх, взірцем жертовності та любові до України”.

Волонтери громадської організації “Розбудова” привітали розвідників 8 окремого полку спеціального призначення з Новим Роком                                        Волонтери громадської організації “Розбудова” привітали розвідників 8 окремого полку спеціального призначення з Новим Роком