Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Воїни-розвідники завітали до “Села майстрів”

3 грудня 2015 року
Учні Токарівської школи, що на Харківщині, долучилися до всеукраїнської акції “Діти – воїнам АТО”
Воїни-розвідники завітали до “Села майстрів”

Захід за участю школярів та вчителів пройшов у рамках проекту “Село майстрів”. Учасники проекту своїми руками виготовили подарунки для розвідників 93 окремої механізованої бригади: ляльки-мотанки “Янголи-охоронці”, українські прапорці з бісеру, трав’яні обереги та трав’яні чаї. Також діти написали листи солдатам, в яких подякували за мирне небо і побажали повернутися додому живими та здоровими.

Про події в зоні АТО учні знають із перших вуст. Нещодавно розвідники 93-ї бригади приїздили до Токарівської школи, а діти вручили солдатам виготовлені власноруч подарунки.

– Воїни привезли з собою український прапор, на якому написали свої побажання дітям та висловили надію, що ця зустріч – не остання. Прапор збережемо у шкільному музеї – на ньому будуть залишати свої підписи та побажання наші земляки, які зараз перебувають в АТО. Завдяки таким зустрічам діти змалку розуміють, що таке любов до Батьківщини, рідного краю, і що наша ненька Україна може пишатися своїми синами і доньками, – говорить громадська активістка Олена Мєшкова.