Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Воїнам на першій лінії оборони – плюс 7,5 тисячі гривень

20 травня 2017 року
Грошову винагороду нарахують вже поточного місяця
Воїнам на першій лінії оборони – плюс 7,5 тисячі гривень

У травні ц. р. військовослужбовцям ЗС України, які виконують завдання в районі проведення антитерористичної операції, нарахують винагороду за безпосередню участь в АТО підвищеного розміру. Про це повідомляє видання Міністерства оборони України “Народна армія”.

На виконання відповідного доручення Президента України в оборонному відомстві видано наказ від 06 травня 2017 року № 258, згідно з яким винагорода тим, хто знаходиться на першій лінії оборони, з 1 квітня ц. р. становить 7500 гривень, на другій лінії – 3500 гривень.

“Мінімальний розмір грошового забезпечення військовослужбовця контрактної служби нині становить близько 7000 гривень. Після підвищення за виконання завдань на першій лінії оборони в районі АТО військовослужбовець отримуватиме не менше 14500 гривень на місяць. Нарахування винагороди підвищеного розміру здійснять тим, хто виконує завдання на передовій, з 1 квітня поточного року. Виплати будуть проведені цього місяця до 20 травня”, – інформує начальник управління Департаменту фінансів Міністерства оборони України В’ячеслав Салахов.