Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Воєнні розвідки України та Угорщини спільно виявлятимуть загрози світовій та регіональній безпеці

19 січня 2020 року
Про це під час зустрічі домовилися керівники воєнних розвідувальних відомств двох держав
Воєнні розвідки України та Угорщини спільно виявлятимуть загрози світовій та регіональній безпеці

Під час переговорів начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-полковника Василя Бурби з Генеральним директором Воєнної служби національної безпеки Угорщини генерал-лейтенантом Яношем Берешем було досягнуто домовленостей щодо об’єднання зусиль та розширення взаємодії зі зміцнення регіональної колективної безпеки. Співпрацю воєнних розвідок України та Угорщини буде організовано за кількома напрямами та у різних форматах партнерства. Зокрема, співробітники воєнних розвідок двох держав опрацьовуватимуть спільні аналітичні оцінки нових загроз безпеці в регіоні та розроблятимуть механізми колективної протидії.

Також, генерал-полковник Василь Бурба та генерал-лейтенант Янош Береш узгодили першочергові спільні кроки українського та угорського воєнних розвідувальних відомств, які дозволять підвищити якість обміну розвідувальною інформацією та рівень поінформованості безпекових структур НАТО.

Розширення співробітництва в розвідувальній сфері між Україною та Угорщиною сприятиме залученню нашої держави до Програми розширених можливостей НАТО та зміцнюватиме спроможності розвідувального співтовариства країн членів Альянсу.