Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Вітання начальника Генштабу ЗС України до Дня Збройних Сил України

4 грудня 2015 року
Вітання начальника Генштабу ЗС України до Дня Збройних Сил України

Товариші генерали і адмірали, офіцери, прапорщики і мічмани, сержанти і старшини, курсанти, солдати і матроси! Шановні ветерани та працівники Збройних Сил України!

Щороку 6 грудня в нашій державі відзначається День Збройних Сил України, який в умовах всенародної боротьби за вільне майбутнє України має особливе значення. Адже в авангарді цієї битви Збройні Сили України, які увібрали в себе кращі риси воїнів усіх поколінь захисників української землі: патріотизм, честь, мужність та самопожертву.

Саме нескорена сила українського воїна зупинила російського агресора на сході України і таким чином було закладено фундамент для відновлення територіальної цілісності нашої держави. Це значно полегшило роботу українським дипломатам на міжнародній арені та дало можливість керівництву держави провести необхідні заходи щодо нарощування бойового потенціалу Збройних Сил України.

Український народ гідно відзначив своїх захисників. За самопожертву і мужність, проявлені під час проведення антитерористичної операції, 22 військовослужбовців Збройних Сил України удостоєно звання Героя України, з яких 9 – посмертно, а 7758 отримали державні нагороди.

Вічна пам’ять і слава всім тим, хто віддав своє життя за краще майбутнє нашої Батьківщини.

Сьогодні загартовані в запеклих боях за визволення Донбасу Збройні Сили України набули безцінного бойового досвіду і, за твердженням міжнародних військових експертів, вважаються одними із найсильніших у світі.

За короткий в історичному вимірі час відбулися докорінні позитивні зміни в системі підготовки особового складу та матеріально-технічному забезпеченні Збройних Сил України. Налагоджено планове постачання у війська (сили) новітніх та модернізованих зразків озброєння і військової техніки, передусім в райони проведення антитерористичної операції. Саме тому ми маємо зовсім іншого за якістю підготовки воїна, який на сьогодні є навченим, забезпеченим та з твердою вірою в перемогу військовослужбовцем.

З нагоди професійного свята висловлюю слова щирої вдячності всьому особовому складу Збройних Сил України, ветеранам військової служби, представникам волонтерських організацій за сумлінну службу Батьківщині та високу громадянську позицію.

Переконаний, що й в подальшому кожен військовослужбовець Збройних Сил України буде докладати максимум зусиль для підвищення бойової майстерності, зміцнення військової дисципліни та готовності до виконання завдань за призначенням.

У цей святковий день бажаю всім вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, добробуту, оптимізму та нових значних звершень в ім’я зміцнення обороноздатності Української держави.