Україна захищає світ
00
00
00

Воєнні злочинці рф

Військовий злочинець, полковник ЗС РФ БУШУЄВ Олександр Миколайович

(БУШУЕВ Александр Николаевич)
командир 7 окремої мотострілецької бригади (м. Дебальцеве, Україна) 2 АК (Луганськ, Україна) Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ

Посада та місце проходження служби до відрядження для участі у збройній агресії проти України: проходив службу на командних посадах у Повітрянодесантних військах ЗС РФ: командира батальйону та начальника штабу – першого заступника командира 83 окремої десантно-штурмової бригади (Уссурійськ, Приморський край, Росія).

Прізвище, ім’я, та по-батькові за документами прикриття: КОЛОСОВ Олександр Миколайович.

Освіта: Казанське суворовське військове училище, Далекосхідне віще загальновійськове командне училище.

 Додаткова інформація:

за час проходження служби на означених вище посадах в ЗС Росії полковник Бушуєв О.М. зазнав дурної слави серед підлеглих та співслужбовців у зв’язку з регулярними випадками приниження їх честі і гідності, а також фізичного насильства. Улюблене заняття полковника О.Бушуєва – примусити особовий склад до виконання державного гімну Росії в протигазах на плацу в нічний час ;

під час командування 7 омсбр (Дебальцеве, Україна), відмічені неодноразові факти непокори до виконання наказів полковника Бушуєва О.М. з боку військовослужбовців 2 та 3 батальйонів. Врегулюванням ситуацій був вимушений займатись особисто командувач 1 АК генерал-майор ЗС РФ Асапов Валерій Григорович.

3 липня 2016 р. командира 7 омсбр полковника ЗС РФ БУШУЄВА Олександра Миколайовича знищено у районі н.п.Харцизьк (Донецька обл., Україна) у результаті потрапляння в мінну засідку (спрацювання осколкової міни направленої дії великої потужності) під час його пересування з власною охороною до м.Донецьк.
Зазначеній події передували погрози з боку командирів окремих підрозділів 7 омсбр вчинити справедливий суд на недолугим командиром. Обурення командного складу бригади викликали панічні та помилкові дії полковника ЗС РФ О.БУШУЄВА 29-30 червня ц.р., внаслідок яких 7 омсбр понесла значні втрати. Не володіючи інформацією про обстановку на позиціях та втративши управління над передовими підрозділами на ділянці Санжарівка, Луганське, 29 червня ц.р. командир 7 омсбр полковник ЗС РФ О.БУШУЄВ надав хибну доповідь про широкомасштабний наступ сил АТО новому командувачу 2 АК, який, без належної перевірки, передав її командувачу Центром територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО та запросив санкцію на вогонь артилерії корпусу по передових позиціях 7 омсбр. Для впорядкування чергового конфлікту у 7 омсбр, командування 2 АК тимчасово відсторонило командира бригади від виконання обов’язків та направило його у відрядження до Донецька. У результаті мінної пастки було знищено командира 7 омсбр полковника ЗС РФ БУШУЄВА Олександра Миколайовича, а 2 його охоронці (кадрові військовослужбовці сил спеціального призначення ЗС РФ) отримали важкі поранення.