Україна захищає світ
00
00
00

Воєнні злочинці рф

Військовий злочинець, полковник ЗС РФ БЄРДНІКОВ Олексій Миколайович

(БЕРДНИКОВ Алексей Николаевич)

командир 3 окремої мотострілецької бригади (м. Горлівка, Україна) 1 АК (Донецьк, Україна) Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ

Бере безпосередню участь у злочинній діяльності на території України з серпня 2016 – по т.ч.

Посада та місце проходження служби до відрядження для участі у збройній агресії проти України: з липня 2014 року по серпень 2016 року проходив службу на посаді командира 60 окремої мотострілецької бригади (військова частина 16871, Сібірцеве, Приморський край, РФ) 5 Армії (Уссурійськ) Східного ВО (Хабаровськ) ЗС РФ.

Рік та місце народження: 14.11.1978 р.н., селище Калманка,  Алтайський край, РФ. 

Проходження служби:
1999 – 2009 рр. – проходив службу на командних посадах у мотострілецьких підрозділах у Північнокавказькому військовому окрузі;
2011 – 2014 рр. – по закінченню військової академії ім.Фрунзе проходив службу на посаді начальника штабу-першого заступника командира 59 окремої мотострілецької бригади (н.п.Сергіївка, Приморський край) 5 Армії Східного ВО ЗС РФ.

Додаткова інформація.
За час командування 60 омсбр полковник ЗС РФ БЄРДНІКОВ О.М., як і його колишній колега по службі в 5 Армії Східного ВО полковник ЗС РФ Олександр БУШУЄВ (колишній командир 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК ЗС РФ, знищений 3 липня 2016 р. у районі н.п.Харцизьк Донецька обл.), зазнав дурної слави серед підлеглих у зв’язку з регулярними випадками приниження їх честі і гідності, а також своєю корумпованістю.

Свою кар’єру командира бригади полковник ЗС РФ О.БЄРДНІКОВ розпочав із скандально відомої т.зв. “траурної ходи для поховання розбитого під час дорожньо-транспортної пригоди автомобіля” із залученням всього особового складу військової частини.
https://www.youtube.com/watch?v=koNtvzonwIo;
https://www.youtube.com/watch?v=60muUZkjHKw
З призначенням Олексія БЄРДНІКОВА на посаду командира 60 омсбр у військовій частині введена практика поборів особового складу у т.ч. шляхом несанкціонованого використання їх особистих платіжних карток для “закупівлі пального, медикаментів, взуття, утримання та благоустрою казарм”, залучення військовослужбовців до робіт на об’єктах приватної власності командування бригади. Про що свідчать чисельні скарги у соціальних мережах батьків військовослужбовців та запити правозахисників на крадіжки коштів з платіжних карток, зловживання з боку командування бригади з нарахуванням щомісячних премій та систематичну невиплату грошей за перебування на полігонах.  
http://totalrating.ru/gosudarstvo/rossiya/armiya/voinskaya_chast/v_ch_16871/reviews
http://ru.esosedi.org/RU/PRI/1000028955/v_ch_16871_monastyirische
Як повідомлялось раніше, в липні ц.р. на тимчасово окуповані території сходу України переміщено зенітно-ракетний дивізіон зі складу 60 окремої мотострілецької бригади (населений пункт Монастирище-2, Приморський край) 5 загальновійськової армії (Уссурійськ) Східного військового округу ЗС РФ: 168 осіб офіцерського складу та військовослужбовців за контрактом, 21 одиниця бойової техніки (у т.ч. пускові установки ЗРК “Тор-М2У”) та 30 автомобілів. Перекидання цього підрозділу призвело до зростання загрози повітряного тероризму для всіх повітряних об’єктів, у т.ч. цивільних літаків, враховуючи відомий терористичний акт Російської Федерації, який призвів до трагедії з пасажирським літаком малайзійських авіаліній рейсу MH-17.