Україна захищає світ
00
00
00

Воєнні злочинці рф

Військовий злочинець, генерал-майор ЗС РФ ЄФІМОВ Микола Юрійович

(ЕФИМОВ Николай Юрьевич)

заступник командуючого по роботі з особовим складом 1 АК (Донецьк, Україна) Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ

 

Бере безпосередню участь у злочинній діяльності на тимчасово окупованих територіях сходу України з квітня 2016 р.

Посада та місце проходження служби до відрядження для участі у збройній агресії Росії проти України: у розпорядженні начальника Головного управління по роботі з особовим складом ЗС РФ.

Дата та місце народження: 08.12.1957 р.н., м. Ульяновськ, РФ.
Освіта:
Ленінградське суворовське військове училище (1975 р.);
Свердловське вище військово-політичне танково-артилерійське училище (1979 р.);
Гуманітарна академія ЗС РФ (1992 р.);
Ад’юнктура у Військовому університеті МО РФ (1995 р.);
Російська академія державної служби при Президенті РФ (2002 р.).

Проходження військової служби на посадах:
1979-1989 рр. –заступник командира мотострілецької роти, батальйону, заступник командира артилерійського полку у Прибалтійському, Туркестанському, Північнокавказькому військових округах та Групі радянських військ в Німеччині;
1992-1995 рр. – ад’юнктура у Військовому університеті МО РФ;
1995-2008 рр. – старший офіцер, начальник відділу, начальник управління патріотичного виховання і зв’язків з громадськістю Головного управління виховної роботи ЗС РФ;
у 2008 р. – звільнився з лав ЗС РФ.

У 2014 р. повернувся на військову службу за контрактом до збройних сил Росії.

Трудова діяльність:
2008-2014 рр. – на керівних посадах у Федеральній службі по нагляду за дотриманням законодавства в галузі охорони культурної спадщини та Департаменті культурної спадщини м. Москви.

Головним завданням генерал-майора М.ЄФІМОВА на тимчасово окупованих територіях сходи України є формування та розвиток нової ідеологічної платформи не тільки для угрупування російських окупаційних військ, але і в інтересах т.зв. народних республік.
Кандидатура генерал-майора М.ЄФІМОВА рекомендована воєнно-політичному керівництву Росії для виконання “службово-бойових” завдань ідеологічного спрямування в Україні безпосередньо начальником Головного управління по роботі з особовим складом ЗС РФ генерал-майором СМИСЛОВИМ Михайлом В’ячеславовичем (СМЫСЛОВ Михаил Вячеславович), з яким ЄФІМОВ підтримує дружні відносини ще з часів навчання у Свердловському вищому військово-політичному танково-артилерійському училищі.

Додаткова інформація: є автором статей з питань психологічної структури світогляду особистості, військової уніформології, навчально-методичних посібників для Військового університету МО РФ. Отримав нагороди від російського імператорського дому “Военный орден Святителя Николая Чудотворца” І ступеня, “Святой Анны” II ступеня, за політичними поглядами монархіст.